Ημερίδα γνωριμίας με την P&I Hellas,
Τρίτη 7/11/2023 – 13:00

P&I Hellas σε συνεργασία με το Τμήμα Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων σας καλεί σε μια ημερίδα γνωριμίας  την Τρίτη 7 Νοεμβρίου στις 13:00 στην Αίθουσα Σεμιναρίων του Τμήματος .

Οι συμμετέχοντες θα έχουν την ευκαιρία να ενημερωθούν για τη γερμανική εταιρεία P&I, για τις δραστηριότητες που αναπτύσσονται στο Innovation Center της P&I στα Ιωάννινα, να ακούσουν προσωπικές εμπειρίες σταδιοδρομίας και συμβουλές από στελέχη της, να συνομιλήσουν μαζί τους, να μάθουν πως και ποιο είναι το προφίλ των εργαζομένων,  καθώς και να ενημερωθούν για τις πολλές ανοικτές θέσεις εργασίας καθώς και πρακτικής στα Ιωάννινα και τέλος θα υπάρχει μια ενότητα ερωτήσεων.

Η ημερίδα απευθύνεται σε όλους προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές, υποψήφιους διδάκτορες, απόφοιτους και μέλη ΔΕΠ.