ΠΑ 2021-2022: Σεμινάρια Εύρεσης Φορέα & Δικτύωσης – Παράλληλη αναμετάδοση

Εν όψει της δήλωσης εκ μέρους των φοιτητών που έχουν επιλεγεί να πραγματοποιήσουν Πρακτική Άσκηση κατά το ακαδ. έτος 2021-2022, φορέα υποδοχής Πρακτικής Άσκησης, το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης διοργανώνει Σεμινάρια Εύρεσης Φορέων Υποδοχής και Δικτύωσης για όλα τα Τμήματα. Όλα τα σεμινάρια θα πραγματοποιηθούν μέσω Microsoft Teams.  Το σεμινάριο για το τμήμα Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής έχει οριστεί για την Πέμπτη 02/12/2021 στις 13:00-14:00.Ο κωδικός Teams έχει σταλεί στους επιλεγέντες φοιτητές με ηλεκτρονικό μήνυμα. Για τους φοιτητές/ φοιτήτριες του Τμήματός μας θα υπάρξει παράλληλη αναμετάδοση στην Αίθουσα Σεμιναρίων την ίδια μέρα και ώρα.

Η παρακολούθηση του σεμιναρίου αφορά μόνο τους φοιτητές που έχουν επιλεγεί να πραγματοποιήσουν την Πρακτική τους Άσκηση. Στα σεμινάρια θα δοθούν σημαντικές οδηγίες, συμβουλές και πληροφορίες.