Ανακοίνωση για τη δήλωση μαθημάτων των Μεταπτυχιακών Φοιτητών και των εγγραφών των νέων Μεταπτυχιακών φοιτητών, Εαρινό εξάμηνο 2019-2020

Η προθεσμία των δηλώσεων μαθημάτων τόσο των μεταπτυχιακών φοιτητών όσο και των νέων μεταπτυχιακών φοιτητών είναι από 17/02/2020 έως 06/03/2020 και θα υποβάλλεται ηλεκτρονικά στο classweb.

Η προθεσμία των εγγραφών για τους νέους μεταπτυχιακούς φοιτητές είναι από 17/02/2020 έως 06/03/2020.
Προσοχή για τους νέους μεταπτυχιακούς φοιτητές μόνο για να υποβάλετε τη δήλωση μαθημάτων θα πρέπει πρώτα να δημιουργήσετε ιδρυματικό κωδικό με τον αριθμό μητρώου που θα σας χορηγηθεί από τη Γραμματεία κατά την εγγραφή σας.

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις προθεσμίες για την παραίτηση και της δήλωσης μεταπτυχιακής εργασίας εξειδίκευσης περιέχονται στο παρακάτω αρχείο.